BAŠKA 2019

Naskladnili jsme blanky a to muškařské i přívlačové od firmy Pacific Bay které jsou nabízeny v nové řadě pod názvem ARCTOS. Po základním osahání blanků a to zejména přívlačových jsme došli k závěru, že data uvedená výrobcem (zejména vrhací zátěž) mnohdy ani v nejmenším nemohou odpovídat skutečnosti. Proto jsme se rozhodli, že postupně na každém z těchto blanků (případně i na jiné řadě tj. Tradition II, Rainforest II, PBX, Quickline) postavíme pruty, které budou určeny k odzkoušení na revíru Českého rybářského svazu, a to na Bašce blízko Frýdku-Místku, který se nachází v blízkosti mého bydliště a proto byl k tomuto účelu vybrán.

Jednoduše řečeno, jakmile budou postaveny tři a více prutů, vyhlásím termín, kdy budou pruty zkoušeny na zmíněné přehradě a pokud bude mít někdo zájem může se dostavit (samozřejmě po předem dohodnuté telefonické domluvě) na místo, a pruty si vyzkoušet při lovu. Musí si sebou vzít naviják s vlascem, či šňůrou a další nádobíčko pro způsob lovu, ke kterému bude den určen. Je pochopitelné že nedílnou součástí musí být veškeré dokumenty opravňující takovouto osobu k lovu na tomto revíru tj. platný rybářský lístek, povolení k lovu, členský průkaz ČRS, peán, metr podběrák a další nářadí, které jsou nutností mít u sebe při samotném lovu.

Pokud bude takovýto zájemce splňovat veškeré podmínky shora uvedené, bude jemu předán prut na odzkoušení, který si vybere a poté může zahájit lov. Lovící mohou po vzájemné dohodě provést v průběhu dne výměnu prutů. Doba zkoušení je stanovena na 3 hodiny s tím, že po ukončení lovu každý z lovících sdělí své poznatky, které budou sloužit jako vstupní informace o vlastnostech prutu a současně budou doporučením na jaký způsob lovu bude nejvhodnější.

Takto získané údaje budou následně zveřejněny na našich internetových stránkách a dále na Facebooku, vždy se souhlasem účastníků. Takto odzkoušený prut bude současně  nabídnut na našich stránkách k prodeji za cenu již používaného prutu.

 

 Pokud tedy budete mít o uvedenou nabídku zájem můžete nás kontaktovat na :

 

EUREX MORAVIA, spol. s r.o.
Výstavní 604/111
703 00 Ostrava – Vítkovice
IČ: 439 60 014
DIČ: CZ 439 60 014
Spisová značka C 1845 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kontakt 
Batko Miroslav
Tel.: +420 602 500 955
Email: info@eurex-rodbuilding.cz


Akční nabídka !Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně