NABÍDKA PRO ROK 2018 - Prodej Testovacích Prutů

Uvažujete o koupi prutu a nechcete investovat svoje peníze, aniž by jste si prut vyzkoušeli. Přicházíme s nabídkou pro rok 2018, která částečně řeší shora uvedený problém a současně vám ušetří peníze. Nabídka spočívá v tom, že zájemce, který projeví zájem a postavení prutu z komponentů nabízených na našem e-shopu se dostaví do sídla naší firmy, provede jejich výběr, a my mu prut postavíme. Před samotným zahájením stavby bude stanovena celková cena prutu, která bude ponížena o 50% ceny maloobchodní v případě, že zájemce bude souhlasit s tím, že po provedené stavbě prutu dojde ke společnému testování (společný rybolov), jejímž výsledkem bude zpracování fotodokumentace a zveřejnění článku o průběhu testování. Testování bude zveřejněno na našich internetových stránkách a dále na Facebooku, vše se souhlasem zájemce. Po provedeném testování bude zájemci prut odprodán, za předem sjednanou cenu.

Cílem této nabídky je zejména seznámit veřejnost se základními technickými údaji testovaného prutu (hmotnost, doporučená gramáž vrhací zátěže, akce, výkon aj.), a současně se získanými zkušenostmi při jeho testování, které budou popisovat doporučený způsob lovu, volbu nástrah. Nedílnou součástí bude popis použitých komponentů včetně rozmístění oček a jejich velikostí.

Věřím, že takto zveřejněné údaje o jednotlivých testovaných prutech mohou posloužit i dalším zájemcům o stavěné pruty naší firmy k tomu, aby získali co nejvíce informací, které jej mohou přesvědčit k tomu aby si prut zakoupili, nebo naopak je mohou od jejich koupě odradit. A v neposlední řadě věříme, že vždy uděláme radost zájemci testovacího prutu tím, že tento získá stavěný prut dle svých představ se slevou 50%.

 

Pokud tedy budete mít o uvedenou nabídku zájem můžete nás kontaktovat na :

 

EUREX MORAVIA, spol. s r.o.
Výstavní 604/111
703 00 Ostrava – Vítkovice
IČ: 439 60 014
DIČ: CZ 439 60 014
Spisová značka C 1845 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kontakt
Batko Miroslav
Tel.: +420 602 500 955
Email: info@eurex-rodbuilding.cz

 

 


 


Akční nabídka !Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně